Komunikat dotyczący nieuczciwych praktyk na rynku agencji pracy tymczasowej.

W trosce o bezpieczeństwo osób poszukujących pracy i naszych kontrahentów przypominamy, że MR JOB nie pobiera opłat od kandydatów do pracy.

Jakiś czas temu na rynku agencji pracy tymczasowej pojawiła się szara strefa nieuczciwych podmiotów, które próbują wykorzystywać reputację agencji pracy.

Zalecamy szczególną ostrożność w kontekście ofert związanych z zatrudnieniem. Dochodzi bowiem do sytuacji, w których nieuczciwe osoby, dopuszczają się wyłudzeń w postaci opłaty za znalezienie zatrudnienia, organizację dojazdu czy nawet prowizję od wynagrodzenia.

Podkreślamy jednoznacznie, że Agencja Pracy Tymczasowej MR JOB NIGDY nie pobiera od swoich pracowników żadnych opłat, w tym:

  • za znalezienie pracy,
  • dojazd do miejsca pracy,
  • zakwaterowanie.

Agencja MR JOB nie pobiera prowizji od swoich pracowników i kandydatów

W związku z powyższym apelujemy o zachowanie szczególnej czujności i rozwagi w kontaktach z podejrzanymi podmiotami oferującymi płatne usługi związane z zatrudnieniem. Przed przekazaniem jakichkolwiek danych osobowych, zwłaszcza z paszportu czy dowodu osobistego, zalecamy dokładną weryfikację autentyczności oferty.  

Jak uchronić się przed oszustwem piszemy w artykule: „Nieuczciwe praktyki w branży pracy tymczasowej. Jak się chronić przed oszustwami?”

Jednocześnie uprzejmie prosimy o zgłaszanie podejrzanych działań pod adresem: marketing@mrjob.pl.

Pamiętaj, że zawsze możesz zweryfikować autentyczność oferty, kontaktując się z nami przez formularz na stronie lub dzwoniąc pod numery dostępne na stronie.

Z poważaniem,

Zespół MR JOB