Agencje Pracy Tymczasowej – Prawne Warunki Działalności Na Rynku Europejskim

Istniejące jeszcze niedawno ograniczenia w dostępie do rynków pracy niektórych państw członkowskich tzw. „starej Unii” zostały już zniesione. Gwarantuje to polskim pracownikom dostęp do obszaru gospodarczego charakteryzującego się szeroką ofertą zatrudnienia na warunkach odpowiadających najwyższym standardom współczesnego świata. Aktualne trendy na rynku walutowym czynią pracę za granicą z każdym rokiem coraz bardziej atrakcyjną dla polskich obywateli.

Elastyczne Formy Zatrudnienia- Szansa Czy Zagrożenie?

Dlaczego śmieci?  Taką sytuację pogłębia dodatkowo polityka kredytowa różnego rodzaju instytucji finansowych i banków, które niejednokrotnie odmawiają przyznania kredytów osobom zatrudnionym na umowy tymczasowe, zlecenie bądź o dzieło. Według danych z Open Finance i Home Brokera, aż co dziesiąta osoba ubiegająca się o kredyt hipoteczny jest zatrudniona na umowę zlecenie lub o dzieło, ale tylko […]

30.11.2011 Targi Pracy W PWSZ

Targi Pracy odbywać się będą w godzinach od 11:00 do 14:00 w budynku sal wielofunkcyjnych PWSZ im. Witelona w Legnicy. Podczas Targów zaprezentuje się 16 podmiotów, działających w różnych sektorach gospodarki.