Dla Pracodawców

Zatrudnienie zewnętrzne

Celem zatrudnienia zewnętrznego jest zapewnienie, w określonym czasie, pracowników odpowiadających profilowi kandydata, przedstawionym przez Klienta. Usługa ta wiąże się z outsourcingiem obowiązków kadrowo-płacowych, wynikających z Kodeksu Pracy.

więcej

 • Profesjonalne procesy rekrutacyjne

  Zgodnie z bieżącymi trendami branży HR, MR JOB wykorzystuje najnowsze modele rekrutacji pracowników. Profesjonalnie zarządzany, wieloetapowy proces selekcji, pozwala wyłonić najbardziej odpowiednich kandydatów, spełniających wymagania naszych Klientów.

  więcej

 • Delegowanie pracowników

  MR JOB od lat współpracuje z przedstawicielami niemieckiego rynku pracy, świadcząc usługi delegowania pracowników do przedsiębiorstw wielu różnych branż.

  więcej

 • Legalność i bezpieczeństwo zatrudnienia

  MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jako legalny pracodawca posiada zezwolenie Arbeitnehmerüberlassung. Jest to gwarancja pewnego, efektywnego i legalnego delegowania pracowników do Niemiec.

  więcej

 • Realizacja projektów unijnych

  Agencja Pracy Tymczasowej MR JOB posiada duże doświadczenie w realizacji projektów unijnych. W latach 2007 – 2013 realizowaliśmy projekty w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

  więcej

 • Poziomy językowe

  Standaryzacja znajomości językowych naszych pracowników.

  więcej

Poszukujesz pracownika?

Dzięki rozbudowanej bazie kandydatów, możemy szybko reagować na potrzeby naszych Klientów.

W ciągu kilku godzin od otrzymania zapytania, skontaktujemy się z Państwem, aby przedstawić dostępne, optymalne dla Państwa rozwiązania.

Złóż
zapytanie ofertowe