Dlaczego warto współpracować z MR JOB Agencją Pracy Tymczasowej z Polski?

MR JOB jako agencja pracy tymczasowej z Polski działa już od 12 lat, współpracując z niemieckim rynkiem pracy w zakresie delegowania pracowników z Polski. Każdego dnia, agencja wspiera przedsiębiorstwa z różnych branż na terenie całych Niemiec poprzez zapewnienie profesjonalnych procesów zatrudniania zewnętrznego. W poniższym artykule dokładnie przedstawiamy, jakie korzyści przynosi współpraca z MR JOB oraz dlaczego zaufało nam już tak wielu pracodawców.

Partnerstwo biznesowe z agencją pracy tymczasowej MR JOB niesie ze sobą wiele korzyści w zakresie pozyskiwania pracowników z Polski. Jednym z najważniejszych jego elementów jest całkowite przekazanie procesu rekrutacji i zatrudnienia do doświadczonej firmy, czyli MR JOB. Pracownik z Polski zatrudniany jest bezpośrednio w agencji na podstawie legalnej umowy – zgodnej z formami uznawanymi przez Bundesagentur für Arbeit. Potwierdzeniem bezpieczeństwa partnerstwa biznesowego z agencją MR JOB jest posiadanie przez nią m.in. zezwolenia Arbeitnehmerüberlassung. Jest to dokument poświadczający efektywne i legalne delegowanie wykwalifikowanych specjalistów z Polski do Niemiec, z zachowaniem sprawiedliwych zasad współpracy.

Zezwolenia posiadane przez agencję pracy tymczasowej z Polski MRJOB to gwarancja bezpieczeństwa delegowania pracowników z Polski

Kolejną korzyścią powierzenia rekrutacji oraz zatrudnienie do agencji jest  wygoda współpracy, dzięki przekazaniu obowiązków z nimi związanych. W trakcie trwania zlecenia, agencja pracy tymczasowej MR JOB przejmuje aspekty prawne, administracyjne oraz kadrowe w zakresie pracowników z Polski – i to MR JOB odpowiada za ich prawidłowość i legalność. Dzięki temu niemiecki pracodawca zyskuje doświadczonych pracowników z Polski, bez konieczności codziennej obsługi ich zatrudnienia – a w tym m.in. poszukiwania dla nich zakwaterowania w Niemczech! Więcej o codziennych obowiązkach pracodawcy wobec pracownika z Polski znajdą Państwo w naszym artykule: Zatrudnianie pracowników z Polski – obowiązki pracodawcy

Kolejną korzyścią dla niemieckiego przedsiębiorstwa, współpracującego z agencją pracy tymczasowej MR JOB w zakresie delegowania pracowników z Polski, jest zawsze przejrzysta wycena oraz brak ukrytych kosztów. Jako agencja wierzymy w poczucie bezpieczeństwa oraz transparentność współpracy, która oparta jest na klarownych zasadach i etyce biznesowej. Właśnie dlatego, nasze stawki są zawsze dokładnie wskazane oraz opisane. A każda stawka godzinowa zawiera w sobie m.in.:

  • wynagrodzenie dla pracownika,
  • podatki odprowadzane na terenie Niemiec,
  • koszt rekrutacji oraz obsługi kadrowo-płacowej pracowników,
  • oraz koszt polisy ubezpieczeniowej.

Jasne zasady współpracy agencji pracy tymczasowej MR JOB pozwalają naszym klientom na łatwe zaplanowanie i wyliczenie ostatecznych kosztów zatrudnienia. Tym samym, pozwalając im na podjęcie zawsze świadomej decyzji o współpracy oraz ułatwiając organizację pracy przedsiębiorstwa!

Współpraca z agencją pracy tymczasowej z Polski MRJOB to przejrzysta wycena kosztu

Ważną korzyścią dla każdego partnera biznesowego agencji pracy tymczasowej MR JOB jest również pełne wsparcie na każdym etapie delegowania pracowników z Polski. Profesjonalna opieka oferowana jest zarówno klientom, jak i pracownikom wyjeżdżającym do pracy w Niemczech. Oboje mogą zawsze liczyć na codzienne wsparcie dedykowanego dwujęzycznego opiekuna i bieżące rozwiązywanie potencjalnych problemy. A nasza kadra złożona jest doświadczonych pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami, których kompetencje zapewniają szybką reakcję z naszej strony. Dodatkowo, każde zlecenie w agencji pracy tymczasowej z Polski MR JOB traktowane jest indywidualnie – z pełnym dopasowaniem się do potrzeb klienta. I to właśnie wysoka elastyczność pozwala nam dostosowywać charakter współpracy do oczekiwań naszych partnerów oraz skutecznie organizować zasoby personalne. Dzięki temu zapewniając pozytywną realizację kontraktu przy jednoczesnym spełnieniu wymagań niemieckich pracodawców z różnych branż.

Już od 12 lat, agencja pracy tymczasowej MR JOB wspiera niemieckich przedsiębiorców poprzez kompleksowe delegowanie pracowników z Polski.  Wybierając współpracę z nami, każdy nasz kontrahent zyskuje wykwalifikowanych pracowników – zgodnych ze wskazanymi przez klienta oczekiwaniami i potrzebami, wsparcie doświadczonego zespołu MR JOB oraz efektywną realizację powierzonego zlecenia. Może również liczyć na stabilnego partnera biznesowego z wieloletnim doświadczeniem, na którym może polegać każdego dnia.

Szukasz sprawdzonej agencji pracy tymczasowej z Polski? Skontaktuj się z nami przez formularz lub mailowo pod adresem: anfrage@mrjob.pl!

Na terenie Niemiec obsługujemy branże takie jak:

  • Elektotechnik & Elektronik – branża elektryczna i elektroniczna,
  • Metallbranche – branża metalowa,
  • Maschinen und Anlagenbau – budowa maszyn,
  • Automatiesierungstechnik – automatyka,
  • Automobilbranche – branża motoryzacyjna,
  • Tischlerei – branża stolarska.

Więcej o przebiegu współpracy z agencją pracy tymczasowej z Polski MR JOB, znajdą państwo w naszym Case study MR JOB: Gwarancja liczby pracowników z Polski oraz ciągłości ich zatrudnienia według zapotrzebowania klienta.