Dla pracowników

Szwacz/ka

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy  kandydatów na stanowisko:

Szwacz/ka Opis stanowiska:

– szycie na maszynie przemysłowej

– szycie firan pod wymiar indywidualnego klienta

– kontrola jakości uszytych materiałów

– praca w systemie zmianowym

Od kandydatów oczekujemy:

umiejętność szycia na maszynie

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– wykształcenie zawodowe, kierunkowe

– mile widziane

– mile widziana umiejętność wykrajania materiałów

– zdolności manualne, precyzyjność szycia

– dyspozycyjność, dokładność oraz zaangażowanie

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

– atrakcyjne wynagrodzenie

– pracę w renomowanej firmie

– możliwość zatrudnienia w przyszłości na stałe u naszego Klienta

– miejsce pracy: Legnica

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie SZWA/LEG 2018.

Branża: Produkcja
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.03.2018
Liczba wakatów: 2