Dla pracowników

Operator krawędziarki

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta  z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Operator krawędziarki                                                                                                          

Opis stanowiska:

– praca przy obsłudze prasy krawędziowej CNC,

– praca na podstawie rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

– praca na produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenia  w obsłudze pras krawędziowych – wykształcenia zawodowego  lub technicznego – umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi takimi jak suwmiarka i mikrometr – umiejętności czytania rysunku technicznego – gotowości do pracy w systemie zmianowym – umiejętności  pracy w zespole – zdolności manualnych   Wybranemu kandydatowi oferujemy: – pracę w prężnie rozwijającej się firmie – umowę o pracę tymczasową – atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość zatrudnienia w przyszłości na stałe u naszego Klienta Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie OPE.KRA/LEG/2016. Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej  stronie https://mrjob.pl 

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Miejsce pracy: Legnica
NrRef:
Data zamieszczenia: 31.05.2017
Branża: Obsługa maszyn
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.07.2017
Liczba wakatów: 2

Aplikuj