Dla pracowników

MŁODSZY SPECJALISTA DS. PRODUKCJI

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Raportowanie wyników produkcyjnych
  • Katalogowanie i systematyczny kontroling stanu matryc kliszowych w magazynie klisz
  • Przygotowanie zleceń produkcyjnych po wygenerowaniu przez planistę
  • Dobór odpowiednich matryc i pełnej dokumentacji do druku
  • Prowadzenie statystyk dotyczących  funkcjonowania działu
  • Archiwizacja dokumentacji pracy drukarni
  • Prowadzenie statystyk i raportów produkcyjnych na dziale
  • Przygotowanie i wdrażanie do produkcji matryc kliszowych do fleksodruku, z zachowaniem przepływu   środków produkcji z magazynu klisz na produkcję

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego/ preferowany  kierunek; Fleksografia, / Techniczne mechaniczne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – min. rok
  • Znajomość programu Excel/ SAP/ Outlook
  • Znajomość programów klasy ERP, pakiet MS Office, a w szczególności Excel
  • Zdolność organizowania i planowania produkcji, organizacja pracy w zespole
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • Umiejętności analitycznego myślenia i doskonałych zdolności organizacyjnych

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie SPE/PRO/LEG/2015.

Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej  stronie https://mrjob.pl

Miejsce pracy: Legnica
NrRef: SPE/PRO/LEG/2015
Branża: Inne
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 22.05.2015
Liczba wakatów: 1