Dla pracowników

Asystent ds. rekrutacji – Student

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe. W związku z dynamicznym rozwojem do naszych struktur wewnętrznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. Rekrutacji

Praca w okresie: Lipiec – Sierpień

Jeżeli jesteś:

  • Studentem  i chcesz zostać specjalistą ds. rekrutacji
  • Nie masz doświadczenia,
  • Lubisz wyzwania i nie boisz się pracować pod presją czasu,
  • Masz entuzjazm i umiesz pracować samodzielnie,

Co oferujemy:

Rozwój – zdobycie wiedzy i doświadczenia z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników

  • Poznasz tajniki i specyfikację zagranicznych procesów rekrutacyjnych,

Różnorodność:

  • Różni Klienci, różne projekty – nie będziesz się nudzić.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Pracę w zespole otwartym na sukces,

Elastyczność – elastyczne godziny pracy,

Ciekawe zadania:

  • Zlecone projekty rekrutacyjne i udział w planowaniu działań rekrutacyjnych,
  • Tworzenie bazy kandydatów dopasowanych do Klienta,
  • Stały kontakt i budowanie relacji z Kandydatami do pracy,

Zainteresowany ? Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację. Chętnych prosimy o wysłanie CV na adres ewa.duda@mrjob.pl

Branża: HR
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 10.07.2017
Liczba wakatów: 1