Zakończenie realizacji projektu „Efektywna nauka – szansa na lepsze jutro”

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. zakończyła realizację projektu pt. „Efektywna nauka – szansa na lepsze jutro” dofinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem realizacji projektu było przeszkolenie 219 osób, mieszkańców woj. dolnośląskiego z zakresu nauki języków obcych. Miło nam poinformować, iż cel został zrealizowany w 100%.

Łącznie zrealizowanych zostało 2400h zajęć językowych.

W związku z powyższym pragniemy podziękować wszystkim Uczestnikom projektu za wspólnie poświęcony czas oraz nowe doświadczenia. Cieszymy się, że projekt spotkał się z tak dużym zainteresowaniem – podczas rekrutacji do projektu zgłosiło się ponad 430 chętnych osób.

Projekt oczywiście nie został by skutecznie zrealizowany gdyby nie osoby zaangażowane w jego realizację, dlatego również pragniemy podziękować wszystkim Lektorom, którzy w bardzo dobry sposób przekazywali swoją wiedzę Uczestnikom, zewnętrznym Egzaminatorom za sprawdzenie umiejętności językowych Uczestników, jak również Centrum Edukacyjnemu „PEGAZ” za udostępnienie i przygotowanie sal szkoleniowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Raportem podsumowującym realizację projektu, który mogą Państwo pobrać. Raport – Projekt

projekty-unijne