TERMINARZ SZKOLEŃ I KURSÓW SEP DLA ELEKTRYKÓW

Ponieważ spotykamy się z kandydatami, którzy chcieliby z nami wyjechać, jednak nie mają odpowiednich uprawnień, poniżej  umieściliśmy link, który zawiera listę szkoleń SEP zlokalizowanych w całej Polsce wraz z ich terminami.

Jeżeli chcesz zdobyć odpowiednie uprawnienia wybierz województwo, miasto oraz termin a następnie zapisz się na jednodniowy kurs zakończony egzaminem.

Jeśli posiadasz już certyfikat SEP, jednak stracił on niestety swoją ważność, to też żaden problem – możesz odnowić  swoje kwalifikacje.

Organizatorem wskazanych szkoleń jest firma Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich, której gwarantują uzyskanie wszystkich informacji potrzebnych do uzyskania uprawnień.

https://uprawnieniaelektryka.pl/terminarz

electrician-1080554_640

Jak zdobyć certyfikat SEP?

Po przejściu wybranego kursu, na który można się zapisać (klikając w  link) należy zdać egzamin. Następnie otrzymuje się  świadectwo kwalifikacji, które jest ważne przez 5 lat od daty zdania egzaminu.

Szkolenie trwa tylko jeden dzień.

Warunki przystąpienia do kursu są bardzo proste.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy mieć ukończone 18 lat oraz przynajmniej podstawowe wykształcenie.

Większość pracodawców nie honoruje nieaktualnych certyfikatów, dlatego więc po upływie daty ich ważności należy powtórzyć kurs i odnowić uprawnienia SEP.