Pracownicy MR JOB wcielają się w rolę Świętego Mikołaja!

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas! Nasi pracownicy postanowili wcielić się w rolę Świętego Mikołaja i w związku z tym wzięliśmy udział w dwóch zbiórkach – „Zbiórka prezentów dla dzieci z domów dziecka” oraz akcji „Zostań Świętym Mikołajem dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej z Legnickiego Pola”.

Zespół MR JOB tworzą ludzie o wielkich sercach i bardzo chętnie angażują się w akcje charytatywne. Wspólnie zebraliśmy mnóstwo prezentów, które przyniosą radość potrzebującym.

Prezenty dla dzieci

Zbiórka prezentów dla dzieci z domów dziecka

Pracownicy MR JOB na początku grudnia zaangażowali się w szlachetną zbiórkę prezentów dla dzieci z domów dziecka, organizowaną przez Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego. Wspólnie zebraliśmy mnóstwo gier, zabawek, artykułów plastycznych, skarpetek, bidonów, słodkości i artykułów higienicznych. Wszystkie zebrane podarunki zostały przekazane do DZDZ, gdzie rozdysponowano je do dolnośląskich domów dziecka – w Legnicy, Golance Dolnej, Jaworze i Krzydlinie Małej. Za zaangażowanie w zbiórce otrzymaliśmy Certyfikat Przyjaciela Dzieci, który dumnie zdobi nasze biuro.

Relacje DZDZ na temat zbiórki można znaleźć na Facebooku oraz Linkedin.

Certyfikat dla MR JOB

Zostań Świętym Mikołajem dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej z Legnickiego Pola

Tuż przed świętami z ogromną przyjemnością pracownicy MR JOB spełnili marzenia mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. „Milusińscy” napisali listy do Świętego Mikołaja. Ich potrzeby nie były wygórowane, prosili o ciepłe piżamy, dresy i musy owocowe. Pod naszą choinką zebraliśmy mnóstwo pięknie zapakowanych paczek, które trafiły do kierownictwa DPS i zostaną wręczone mieszkańcom w Wigilię. Mamy nadzieję, że umilą świąteczny czas seniorom
i osobom niepełnosprawnym zamieszkującym Dom Pomocy Społecznej w Legnickim Polu.

Post z relacją DPS Legnickie Pole można znaleźć TUTAJ.

Certyfikat dla MR JOB

Bardzo dziękujemy naszym pracownikom, że jak zawsze wykazali się wielkim sercem!
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, sprawdź bieżące ogłoszenia do pracy w centrali tutaj.