Zbiórka dla bezdomnych zwierząt z TOZ Jawor

W MR JOB Agencji Pracy Tymczasowej liczy się dla nas odpowiedzialność, szacunek i poczucie bezpieczeństwa – zarówno naszych pracowników, partnerów biznesowych, jak i całego naszego otoczenia. Właśnie dlatego, jak zawsze w okresie świątecznym, postanowiliśmy kontynuować firmową tradycję dzielenia się dobrem poprzez wsparcie najbardziej potrzebujących. Tym razem zorganizowaliśmy wspólną pomóc dla najsłabszych czyli opuszczonych czworonogów z organizacji Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Jaworze!

W związku ze Światowym Dniem Bezdomnych Zwierząt, przypadającym tegorocznie w Niedzielę Wielkanocną, zorganizowana została zbiórka wśród pracowników naszej agencji pracy tymczasowej dla samotnych zwierzaków. Zbierane były najważniejsze rzeczy dla potrzebujących czworonogów, wskazane wcześniej przez TOZ Jawor, czyli: karma i przysmaki dla psów i kotów, żwirek dla kotów, zabawki i akcesoria dla zwierząt: w tym miski, smycze oraz legowiska. Głównym celem naszej akcji było bezpośrednie wsparcie potrzebujących zwierząt i poprawienie ich codziennego życia – misja, która jest bardzo bliska i ważna dla wszystkich pracowników MR JOB.

Głównym beneficjentem naszej świątecznej zbiórki została organizacja TOZ Jawor, która od kilkunastu lat nieprzerwanie wspiera bezdomne i skrzywdzone psy oraz koty. Ich działalność obejmuje m.in.:

  • codzienną opiekę nad zwierzętami m.in. w przytulisku w Jaworze, wraz z i ich socjalizacją – często przygotowującą zwierzęta do adopcji przez nowych właścicieli,
  • kontrolę procesów adopcyjnych, wraz z organizacją i promowaniem ogłoszeń w celu dotarcia do jak największej ilości potencjalnych właścicieli,
  • interwencje w sytuacjach kryzysowych – wszędzie tam, gdzie dzieje się zwierzętom krzywda i potrzebują pomocy,
  • prowadzenie domów tymczasowych dla zwierząt – zwłaszcza dla tych schorowanych i potrzebujących dodatkowej uwagi,
  • oraz pomoc weterynaryjna, a w tym opłacanie potrzebnych zabiegów i zbieranie na nie funduszy.

Zbiórka w MR JOB dla TOZ Jawor trwała ponad dwa tygodnie i jak zawsze nasi pracownicy stanęli na wysokości zadania – wszyscy cieszyliśmy się, że możemy wspólnie wesprzeć najbardziej potrzebujące czworonogi i polepszyć ich los. Dzięki współpracy wszystkich pracowników udało nam się zebrać kilka kartonów rzeczy dla zwierzaków, a w tym:

  • kilkanaście kilogramów karmy dla psów i kotów,
  • smakowite przysmaki dla zwierząt – tak, aby dla żadnego nie zabrakło,
  • wygodne legowiska, funkcjonalne miski i smycze, wraz z kilkoma opakowaniami żwirku dla kotów,
  • karton zabawek dla psów i kotów.

Wszystkie zebrane przedmioty zostały przekazane organizacji przez MR JOB w trakcie wizyty w przytulisku w Jaworze, gdzie mieliśmy okazję bliżej poznać historię podopiecznych na czterech łapach, porozmawiać ze wspaniałymi wolontariuszami TOZ Jawor oraz wygłaskać samotne czworonogi – które mimo swoich często smutnych losów, wciąż są radosne i spragnione uwagi człowieka.

MRJOB Zebrane rzeczy w zbiórka dla opuszczonych czworonogów

MRJOB Zbiórka dla opuszczonych czworonogów relacja

MRJOB Przekazane rzeczy w zbiórka dla opuszczonych czworonogów

MRJOB Opuszczone czworonogi z TOZ Jawor

W działalności MR JOB jako agencji pracy tymczasowej, bardzo ważna jest dla nas nasza odpowiedzialność oraz poczucie bezpieczeństwa, które możemy oferować potrzebującym – w tym przypadku samotnym czworonogom. Jak zawsze, nasi pracownicy wykazali się ogromnym sercem i zaangażowaniem, za co ogromnie dziękujemy. Razem udało nam się polepszyć los bezdomnych psów i kotów z organizacji TOZ Jawor!

Dołącz do naszego teamu MR JOB!