TARGI PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – 04.10.2017 WARSZAWA

W dniu 4 października 2017 r. , w godzinach 10.00 – 17.00, w salach wystawowych na drugim piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, po raz kolejny odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Targi to wyjątkowa możliwość spotkania osób poszukujących pracy z pracodawcami, a także bogata oferta instytucjonalnego wsparcia dla planujących przygodę z własnym biznesem.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości to niepowtarzalna okazja aby wypłynąć na szerokie wody kariery i odnieść sukces. Warto odwiedzić Targi, ponieważ jest to jedno z największych tego typu wydarzeń na Mazowszu. Na odwiedzających czeka 112 wystawców i ponad 5.000 ofert pracy.

Na wszystkich tych, którzy szukają elastycznych form zatrudnienia, czeka Strefa Pracy Tymczasowej. Praca tymczasowa to doskonały sposób zarówno na start jak i na powrót na rynek pracy, a także możliwość zachowania odpowiedniego balansu pracy zawodowej z życiem osobistym. Jedenastu wystawców w strefie zaprezentuje liczne oferty zatrudnienia skrojone na miarę potrzeb kandydatów.

JEŚLI JESTEŚ FACHOWCEM I SZUKASZ ZATRUDNIENIA W NIEMCZECH

 NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ TEGO WYDARZENIA

ZAPRASZAMY NA STOISKO  AGENCJI PRACY MR JOB, GDZIE PRZYGOTOWANE BĘDĄ LICZNE OFERTY PRACY.

2plansza_5sek