Słownik MR JOB – pracuj w Niemczech bez języka

Pracujesz w Niemczech lub planujesz wyjazd, a nie znasz języka niemieckiego? Poznaj nasze bezpłatne słowniki stanowiskowe, który pomogę Ci w trakcie pracy i pobytu na terenie Niemiec.

Wielu pracowników z Polski decyduje się na pracę w Niemczech, pomimo braku znajomości języka niemieckiego. Jest to jedna z możliwych opcji na rynku i często wybierana wśród osób szukających zatrudnienia, ze względu m.in. na wyższe zarobki. Model ten wiąże się jednak z niepewnością oraz trudnościami w miejscu pracy takimi jak niezrozumienie kierownika czy brak łatwego kontaktu ze współpracownikami. Właśnie dlatego, MR JOB stworzyło praktyczne słowniki języka niemieckiego, który pozwolą Ci na większy komfort i swobodę w trakcie czasu spędzonego na terenie Niemiec. Słownik MR JOB zawiera zarówno słownictwo ogólne – ułatwiające codzienną pracę, jak i specjalistyczne słownictwo branżowe, które umożliwi skuteczny kontakt ze współpracownikami, pomimo braku znajomości języka niemieckiego. Słowniki stworzone zostały specjalnie dla najpopularniejszych stanowisk wśród pracowników z Polski – są to:

  • elektryk,
  • elektromonter,
  • spawacz,
  • ślusarz,
  • monter okien,
  • hydraulik,
  • stolarz,
  • oraz pracownik produkcji.

Słownictwo branżowe różni się w zależności od wybranego stanowiska i jest w pełni dopasowane do potrzeb pracownika.

Słowniki MR JOB, dla pracowników w Niemczech bez znajomości języka, cechuje użyteczność oraz praktyczność. Stanowią wartościowe źródło wiedzy, które możesz mieć zawsze pod ręką. Ich kompaktowy rozmiar, umożliwia łatwe nawigowanie po treści – co przydatne jest zwłaszcza w dynamicznym środowisku pracy. A dzięki wyraźnemu podziałowi na sekcję słownictwa ogólnego oraz branżowego, użycie słownika jest wygodne i intuicyjne. Słowniki MR JOB dopasowane są do Twoich potrzeb i potencjalnych problemów zawodowych – pomogą w sytuacjach codziennych, jak i w trakcie specjalistycznych rozmów na stanowisku pracy.

Rozwiązanie dla pracy w Niemczech bez języka

Słowniki MR JOB dla pracowników na różnych stanowiskach są w pełni bezpłatne! Polecamy ściągnąć je na telefon, aby mieć przydatne słownictwo zawsze przy sobie lub wydrukować je samodzielnie i korzystać z nich w wersji papierowej. Możesz używać ich jak chcesz – najważniejsza jest dla nas Twoja wygoda. Słowniki dostępne są w wersji kolorowej oraz czarno-białej – idealnej do druku.

Słowniki MR JOB dla pracowników – pliki do ściągnięcia w formacie PDF:

Pobierz nasz słownik stanowiskowy MR JOB i pracuj komfortowo bez języka w Niemczech! Poznaj słownictwo ogólne oraz słownictwo branżowe dla swojego stanowiska, dzięki czemu poczujesz się swobodniej w trakcie pracy na terenie Niemiec i poradzisz sobie w każdej sytuacji.

Szukasz pracy w Niemczech bez języka? W MR JOB posiadamy ciekawe oferty pracy w Niemczech dla wszystkich poziomów językowych.