Nagroda Rekrutera dla MR JOB w kategorii BEST MEDIUM RECRUITMENT COMPANY IN POLAND

Czym dokładnie są Nagrody Rekrutera ? Jest to konkurs, w którym uhonorowane zostały najlepsze firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług HR w Polsce. Głównym założeniem jest nagrodzenie zwłaszcza tych agencji, które w 2014 roku znacząco przyczyniły się do rozwoju i popularyzacji branży usług rekrutacyjnych. Jury konkursu  w tym roku tworzyli:

  • Zbigniew Hojka – Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Provident Polska S.A.,
  • Sylwia Krzyżycka-Pick – Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Hortex Holding
  • Andrzej Borczyk – Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Microsoft.

Nagrody Rekrutera zostały przyznane w trzech kategoriach: Best Large Recruitment Company, Best Medium Recruitment Company oraz Best Small Recruitment Company. Celem konkursu jest nagrodzenie i wyróżnienie agencji, które doprowadzają do rozwoju rynku oraz wyróżniają się poprzez skuteczność oraz zaangażowanie w branży zasobów ludzkich, zarówno poprzez rekrutacje, jak i działalność CSR’ową.

W 2015 w  kategorii Best Medium Recruitment Company statuetką Rekrutera uhonorowany został:

MR JOB – statuetka za rozwój lokalnego biznesu. Firma pokazała, że można dynamicznie rozwijać się poza stolicą i inwestować w region dolnośląski. Pomimo tego, że ma siedzibę w małym mieście, prężnie się rozwija, zajmując się optymalizacją kosztów w obszarach HR przedsiębiorstw. Leasing pracowniczy prowadzi zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Serdecznie dziękujemy !

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Nagrody Rekrutera 

Happy business people group.