MRJOB Oficjalny Sponsor Reprezentacji Legnickiego Klubu Sportowego

Chrześcijański Legnicki Klub Sportowy „SPES” obchodził niedawno swoje pierwsze urodziny.

SAMSUNG

Powstał z inicjatywy ks. Marcina Szymaniaka z Parafii św. Wojciecha w Legnicy. Po roku działalności liczy sobie przeszło 30 zawodników, którzy spotykając się na treningach dwa razy w tygodniu, doskonalą umiejętności gry w piłkę nożną. Na uwagę zasługuje fakt, iż ten wydawałoby się męski sport uprawiają z powodzeniem trzy dziewczyny.

SAMSUNG

Od poprzedniej niedzieli klub dysponuje własnymi strojami sportowymi, które zostały sfinansowane dzięki życzliwości sponsorów: MR JOB Agencji Pracy Tymczasowej ,Prywatnemu Gimnazjum w Legnicy oraz sklepowi firmowemu Saller. Udało się zakupić 39 kompletów w barwach czerwono-czarnych. Ponadto z pozyskanych środków zakupiony został sprzęt sportowy, który czyni trening bardziej efektywnym.

Ważnym elementem istnienia klubu jest budowanie poczucia wspólnoty wśród zawodników. Każdy trening rozpoczyna się wspólną modlitwą.

Trenerzy oprócz przekazywania wiedzy z techniki, czy umiejętności piłkarskich, starają się kształtować pozytywne cechy osobowości młodych ludzi, opartych o wartości chrześcijańskie.