MR JOB członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Z radością informujemy, że Agencja MR JOB została członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska).

AHK Polska jest jedną z najważniejszych instytucji w relacjach biznesowych między Polską a Niemcami. Jej celem jest wspieranie rozwoju polsko-niemieckiego handlu i inwestycji oraz wzmacnianie relacji gospodarczych między oboma krajami. Członkostwo w tej organizacji jest świadectwem najwyższej jakości naszych usług i zaangażowania w rozwój polskiego sektora przemysłowego. Członkostwo w tej prestiżowej organizacji jest również potwierdzeniem, iż działamy zgodnie z wysokimi standardami biznesowymi i etycznymi.

Dzięki członkostwu w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej będziemy mieć możliwość uczestnictwa w różnych wydarzeniach branżowych, seminariach i konferencjach oraz dostęp do eksperckiej wiedzy na temat polsko-niemieckiego rynku.

Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z AHK Polska umożliwi jeszcze lepsze wsparcie naszych klientów w zakresie pozyskiwania wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Dziękujemy Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej za zaufanie i możliwość współpracy. Jesteśmy gotowi podjąć wyzwania i dążyć do dalszego rozwoju naszej agencji wraz z partnerami biznesowymi z Polski i Niemiec.