O firmie

Opinie o MR JOB

Podejmując współpracę z ludźmi, szanujemy ich zdanie oraz opinie na Nasz temat. W związku z czym chcielibyśmy przedstawić kilka opinii, które zostały wystawione przez Osoby, współpracujące z naszą firmą na portalu internetowym www.gowork.pl .

Jednocześnie pragniemy podziękować za ciepłe słowa oraz zaufanie, którym darzą nas Państwo.

 • Paweł – 28.10.2014 „…Pracuję w firmie MR JOB 3 miesiąc. Jak dla mnie wszystko jest tak jak powinno być. Wypłata zawsze na czas, warunki mieszkaniowe na 5+, kontakt z biurem o każdej porze, na prawdę dbają o pracowników i interesują się czy wszystko jest ok. Kiedy nie jest to natychmiast starają się to poprawić …”
 • Marek – 12.07.2014 ” … Pracuję w firmie MR JOB od niemalże dwóch lat przez ten okres wyrobiłem sobie opinię na temat firmy.pracuję na kontraktach w Niemczech i jak do tej pory nie mogę narzekać firma jest rzetelna i dbająca o swoich ludzi , pieniądze zawsze na czas bez problemu z zakwaterowaniem w dobrych warunkach komunikacja z Paniami z firmy dobra . Polecam firmę MR JOB jako profesjonalistów w swojej działalności… „
 • Wacław – 27.10.2014 „… Nie będę się rozpisywał. Odpowiem tylko na twe pytania oceniając od 1 do 5. Zakwaterowanie 5, a czasem z gwiazdką. Wypłata na czas dziesiątego (tutaj mogą być tylko poślizgi bankowe). …”
 • Bella – 18.01.2011 „… Agencja posiada dużo ciekawych ofert na terenie Legnicy i nie tylko, wypłaty zawsze płacone na czas, bardzo dobry kontakt. Bezproblemowe załatwienie wszelkich formalności. Za pośrednictwem MR JOB pracuje na Legnickiej strefie z czego jestem bardzo zadowolona …”
 • Inka – 23.04.2012 „… Bardzo cenię zaangażowanie kadry MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej w Legnicy w poszukiwaniu nowych miejsc pracy.
  Dzieki temu ja i wielu moich znajomych pracujemy i sami utrzymujemy się jako studenci. Jest to dla nas bardzo cenne. Firma jest rzetelna, wynagrodzenia wypłacane w terminie, bardzo dobry kontakt z pracownikami Firmy. Polecam….”
 • Karollo – 08.07.2014 „… Aktualnie pracuję w firmie MR JOB i muszę stwierdzić ze jest Bardzo Dobrze.
  Przynajmniej 4 dowody na to:
  – pieniądze zawsze na czas.
  – mają dużo kontrahentów.
  – sami szukają i opłacają mieszkania.
  – miła obsługa …”