O firmie

Referencje i Partnerzy

„[…] Zespół MR JOB wykazuje się dużym profesjonalizmem w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i selekcji pracowników do naszej firmy. Osoby rekomendowane przez MR JOB ściśle odpowiadały przedstawionym wymaganiom. Zespół firmy MR JOB cenię za zaangażowanie w realizację projektów, właściwe zrozumienie naszych potrzeb oraz promowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy na rynku pracy.”
„[…] Zespół agencji pracy wykazuje daleko idąca troskę o dobro naszej firmy, poparta wysokim poziomem wiedzy i umiejętności z zakresu dostarczania i obsługi pracowników tymczasowych. W trakcie wspierania procesu rekrutacji zakładu w Legnicy, MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej dostarcza pracowników o szerokim spektrum umiejętności, którzy wykazują się dużym zaangażowaniem i dopasowaniem do potrzeb naszej firmy.”
„[…] Dzięki zatrudnieniu nowych pracowników poprawiliśmy w sposób istotny produktywność jak i jakość produkowanych elementów. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Agencja Pracy Tymczasowej .Mr JOB” doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie nie tylko w branży Automotive.”
„[…] Wielokrotnie przekonaliśmy się o dużym zaangażowaniu ze strony MR JOB w związku z natychmiastowym dostarczeniem dużej liczby personelu tymczasowego, który był niezbędny w celu realizacji nagłych zdarzeń pojawiających się w naszej firmie. Wszelkie powierzone przez nas zlecenia są wykonywane terminowo na wymaganym przez nas poziomie.”
„[…] Podczas rocznej współpracy firma dała nam się poznać, jako rzetelny i odpowiedzialny partner, w pełni godny pokładanego w niej zaufania oraz profesjonalnie wypełniający powierzane jej zadania. „
„[…] Firma hbk metalworking pragnie wyraźnie potwierdzić dobrą współpracę z firmą MR JOB w tym roku.”
<!--:pl-->ALPHA ELEKTRO<!--:-->
<!--:pl-->BioEnegrie<!--:-->
<!--:pl-->CaseTech<!--:-->
<!--:pl-->Chors<!--:-->
<!--:pl-->EGF<!--:-->
<!--:pl-->ELEKTRO MUBWESSELS<!--:-->
<!--:pl-->Elektro Gschwendt<!--:-->
<!--:pl-->Elektro HOHN<!--:-->
<!--:pl-->Elektro Koster<!--:-->
<!--:pl-->Elektrohaus Buhler<!--:-->
<!--:pl-->Nenok MK <!--:-->
<!--:pl-->PLUS SCHUBERTH<!--:-->
<!--:pl-->Unimex<!--:-->
<!--:pl-->Wezi-tec<!--:-->
<!--:pl-->energie schmid<!--:-->
<!--:pl-->hbk metall<!--:-->
<!--:pl-->kögel ernst<!--:-->
<!--:pl-->rittershofer<!--:-->
<!--:pl-->scs<!--:-->
<!--:pl-->seidler freinecker<!--:-->
<!--:pl-->targetone<!--:-->
<!--:pl-->winkelmann<!--:-->