Dla pracowników

Sprzątanie biur – pełny etat-Praca w centrum Legnicy

Szukasz pracy u zaufanego pracodawcy? Chcesz stabilne warunki zatrudnienia i dodatkowe korzyści?  Trafiłeś doskonale! MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i  Niemiec świadcząc usługi HR.

           MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje kandydatów:

Sprzątanie biur- PEŁNY ETAT

Praca w centrum Legnicy

 Opis stanowiska:

– utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych i socjalnych

– kontrola czystości i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych,

 Od kandydatów oczekujemy:

– umiejętność organizacji pracy

–  dyspozycyjność i zaangażowanie

– sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

– mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

 Wybranemu kandydatowi oferujemy:

– praca na pełny etat

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– pracę na I zmianę

– przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl  w tytule maila prosimy o wpisanie PP/LEG/2019.

 ZADZWOŃ  +48 698 713 016

Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej  stronie https://mrjob.pl/

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Branża: Porządkowa
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.01.2020
Liczba wakatów: 1