Dla pracowników

Spawacz TIG 141

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

SPAWACZ TIG 141/ ЗВАРЮВАЛЬНИК методом TIG 141

Miejsce pracy: Lwówek Śląski

Stanowisko: SPAWACZ TIG 141

Вакансія: ЗВАРЮВАЛЬНИК методом TIG 141
Місце праці: Lwówek Śląski

Zadania na stanowisku:
– Spawanie elementów metalowych metoda TIG #141
– Kontrola jakości wykonywanych detali

Посадові обов’язки:
– Зварювання металових елементів методом TIG #141
– Контроль якості виконаних деталей

Wybranym Kandydatom oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– 17,00 zł brutto/h
– Zaproszenie na pracę na termin 6 miesięcy(oświadczenie o zamiarze pracy)
– Legalne zatrudnienia z równymi warunkami pracy dla Polaków i Ukraińców
– Doradztwo i wsparcie od konsultantów w trakcie podjęcia pracy i przy adaptacji

Обраним кандидатам пропонуємо:
– Затруднення на повний робочий день, з можливістю праці в надгодини
– Запрошення на роботу на термін 6 місяців (oświadczenie o zamiarze pracy)
– Легальне працевлаштування з рівними умовами праці як для поляків так і для українців
– Консультаційний супровід в процесі працевлаштування і адоптації на робочому місці

Wymagania od Kandydata:
– Wykształcenie zawodowe lub certyfikat o skończeniu kursu specjalistycznego zawodowego
– Umiejętność czytania rysunków technicznych
– Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
– Znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym
– Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym (6.00, 14.00, 22.00)

Вимагання від кандидата:
– Освіта спеціалізована або свідотство про закінчення спеціалізованих курсів
– Вміння читати технічні креслення
– Досвід роботи на аналогічній посаді не менше 1 року
– Знання польської мови на початковому рівні
– Готовність до трьох змінної праці (6.00, 14.00, 22.00)

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

NrRef: STIG/WRO/2015
Data zamieszczenia: 10.11.2015
Branża: Spawalnicza
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 30.11.2015
Liczba wakatów: 4