Dla pracowników

Operator wózka widłowego (Lubin)

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Lubina kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • kompletowanie towaru
  • obsługa wózka widłowego
  • miejsce pracy: Lubin

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego lub średniego
  • aktualnych uprawnień oraz doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub możliwości jej szybkiego wyrobienia)
  • gotowości do pracy w trybie zmianowym, od poniedziałku do niedzieli
  • chęci do pracy

 Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość zatrudnienia u naszego Klienta po upływie 3 miesięcy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl  w tytule maila prosimy o wpisanie MAG-WÓZ/LUB/2018.

Miejsce pracy: Lubin
NrRef: MAG-WÓZ/LUBIN/2018
Branża: Magazyny
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.01.2018
Liczba wakatów: 6