Dla pracowników

Konsultant ds. Rekrutacji

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe. W związku z dynamicznym rozwojem do naszych struktur wewnętrznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w ramach pracy tymczasowej oraz pośrednictwa pracy na rynek niemiecki
  • ustalenie profilu kandydata i optymalnych źródeł pozyskiwania aplikacji
  • tworzenie i publikacja ogłoszeń
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami na stanowiska różnego szczebla
  • kontakt z Biurami Karier, Urzędami Pracy, Izbami Rzemieślniczymi
  • reprezentowanie firmy na Targach Pracy oraz innych imprezach branżowych
  • prowadzanie bazy danych kandydatów
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Oferujemy:

  • pracę w Zespole nastawionym na sukces
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jeżeli:

  • jesteś kreatywny i nie boisz się wyzwań
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadasz wiedzę na temat rekrutacji i selekcji

to właśnie Ciebie brakuje w Naszym Zespole!

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację.

Miejsce pracy: Legnica
NrRef: KdR/2017
Branża: HR
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.07.2017
Liczba wakatów: 1