Dla pracowników

Główna/y Księgowa/y

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od ponad 12 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. W 2012r. otrzymaliśmy certyfikat Arbeitnehmerüberlassung wydany przez Agentur für Arbeit Düsseldorf. Od tego czasu z dużymi sukcesami  świadczymy usługi delegowania pracowników do Niemiec. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszych struktur poszukujemy:

W związku z dynamicznym rozwojem do naszych struktur poszukujemy osoby zajmującej się pełną obsługą księgowo-kadrową wybranych spółek z grupy MR JOB.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości kilku spółek z grupy MR JOB
  • Naliczanie podatków i składanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych (VAT, CIT, raporty JPK, raportowanie do NBP, GUS itd.)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów finansowo-księgowych na potrzeby instytucji zewnętrznych oraz Zarządu,
  • Prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej oraz przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej zatrudnionych pracowników (ok 40 osób) w tym obliczanie wynagrodzeń pracowników oraz sporządzaniem listy płac
  • Bieżący kontakt z bankami
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi oraz doradcami podatkowymi
  • Aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości oraz przygotowanie do nich przedsiębiorstwa,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na stanowisku Głównej Księgowej w jednej ze spółek z grupy MR JOB
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w biurze w centrum  Legnicy
  • Bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę

Wymagamy:

  • Min. 5 letniego doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego
  • Wykształcenia kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenia w samodzielnej  obsłudze spółek z o.o. oraz Sp. z o.o. Sp. k.
  • Doświadczenia z zakresu naliczania wynagrodzeń
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu księgowości i podatków
  • Biegłej znajomości z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomości pakietu MS Office oraz płatnik
  • Zdolności analitycznego myślenia, samodzielności i  systematyczności
  • Skrupulatności, zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz nieskazitelnej opinii w środowisku zawodowym
  • Zaświadczenia o niekaralności
  • Mile widziana znajomość programu Enova

Branża: InnePraca Biurowa
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 30.03.2023
Liczba wakatów: 1