Dla pracowników

Główna Księgowa

MR JOB od ponad 12 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszych struktur poszukujemy osoby zajmującej się pełną obsługą księgowo-kadrową wybranych spółek z grupy MR JOB.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości kilku  spółek z grupy MR JOB,
  • naliczanie podatków i składanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych (VAT, CIT, raporty JPK, raportowanie do NBP, GUS itd.),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów finansowo-księgowych na potrzeby instytucji zewnętrznych oraz Zarządu,
  • prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej oraz przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej zatrudnionych pracowników (ok 40 osób)  w tym obliczanie wynagrodzeń pracowników oraz sporządzaniem listy płac
  • bieżący kontakt z bankami
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi oraz doradcami podatkowymi
  • aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości oraz przygotowanie do nich przedsiębiorstwa,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na stanowisku Głównej Księgowej w jednej ze spółek z grupy MR JOB
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w biurze w centrum  Legnicy
  • bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności
  • przyjazną atmosferę

Wymagamy:

  • min. 5 letniego  doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego
  • wykształcenia kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • doświadczenia w  samodzielnej  obsłudze spółek z o.o.  oraz Sp. z o.o. Sp. k.
  • doświadczenia z  zakresu naliczania wynagrodzeń
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu księgowości i podatków
  • biegłej znajomości z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • znajomości pakietu MS Office oraz płatnik
  • zdolności analitycznego myślenia, samodzielności i  systematyczności
  • skrupulatności, zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz nieskazitelnej opinii w środowisku zawodowym
  • zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziana znajomości programu enova

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Branża: Inne
Rekrutacja trwa: Tak
Data ważności: 31.05.2022
Liczba wakatów: 1