For employees

Sales Manager

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o . działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr. 5606/1 od wielu lat wspierająca firmy z Polski i Niemiec w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej siedziby we Wrocławiu osoby na stanowisko:
Miejsce Pracy: Wrocław
Zadania na stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Poszerzanie współpracy z pozyskanymi Klientami
  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta w zakresie oferowanych przez firmę rozwiązań
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Posprzedażowa obsługa Klienta
  • Monitoring rynku i konkurencji
  • Współpraca z Managerem oddziału

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w pracy na stanowiskach handlowych B2B
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług HR
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Agencji Pracy
  • Bardzo dobrych umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych
  • Wysokiej motywacji do realizacji wytyczonych celów
  • Odpowiedzialności, systematyczności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość kreowania polityki handlowej w podległym regionie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Place of work:
NrRef:
Date of posting: 19.01.2017
Industry:
Recruitment is under way: Nie
Expiry date: a
Number of vacancies: a