For employees

Account Manager z językiem niemieckim

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. W   2012r. otrzymaliśmy certyfikat Arbeitnehmerüberlassung wydany przez Agentur für Arbeit Düsseldorf. Od tego czasu z dużymi sukcesami  świadczymy usługi delegowania pracowników do Niemiec. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe. W związku z dynamicznym rozwojem do naszych struktur poszukujemy:

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Kontrahentów na rynku niemieckim
  • przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca z działem rekrutacji – koordynowanie zatrudniania pracowników na prowadzone projekty

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur Firmy
  • stabilność zatrudnienia
  • bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności
  • pracę w z dynamicznie rozwijającą się firmą o międzynarodowym zasięgu

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane studia ekonomiczne, marketing, reklama)
  • znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie pozwalającej na swobodną konwersację z klientem
  • znajomości technik i metod pozyskiwania klientów
  • umiejętności interpersonalnych
  • otwartości na nowe wyzwania i nastawienie na realizację celów
  • gotowości do odbywania podróży służbowych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • prawa jazdy kat. B

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Place of work:
NrRef:
Date of posting: 31.05.2017
Industry:
Recruitment is under way: Nie
Expiry date: a
Number of vacancies: a