Posiadanie zezwolenia Arbeitnehmerüberlassung dla MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest gwarancją pewnego, efektywnego i legalnego delegowania pracowników do Niemiec. Certyfikat ten określa stosunki prawne między osobą zatrudnianą, jej pracodawcą i firmą, w ramach której wykonuje swoją pracę.

D-U-N-S jest dziewięciocyfrowym numerem identyfikacyjnym, nadawanym firmom działającym na całym świecie, który stał się międzynarodowym standardem, rozpoznawanym, wykorzystywanym i wymaganym przez ponad 50 globalnych organizacji handlowych i przemysłowych łącznie z Rządem USA i Australii.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia – MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.

Certyfikat potwierdzający wpis do rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy (Bemanningsforetak) prowadzonym przez Norweską Inspekcję Pracy (Arbeidstilsynet). Wpis do  rejestru jest obowiązkowy dla wszystkich firm, które legalnie delegują i użyczają pracowników na terenie Norwegii.