a
Кількість вакантних посад: a

Подати заявку

Targi Pracy w Galerii Gwiezdnej w Legnicy | MR JOB

Targi Pracy w Galerii Gwiezdnej w Legnicy

W dniu 21.02.2015  na terenie Galerii Gwiezdnej w Legnicy odbyły się Targi Pracy, które zostały zorganizowane  przez  administracje owej Galerii. Celem Targów było dotarcie do jak największej grupy osób poszukujących pracy i przedstawienia im różnorodnych możliwości zatrudnienia.

MR  JOB Agencja Pracy Tymczasowej  również uczestniczyła w tym przedsięwzięciu i  cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Podczas Targów przedstawiciel Agencji  Pracy Tymczasowej  MR JOB zaprezentował szeroką gamę ofert pracy zarówno w Polsce  jak   i  na terenie Niemiec. Przy naszym stoisku można było dowiedzieć się  szczegółów dotyczących warunków zatrudnienia oraz tego  w jaki sposób właściwie  należy złożyć  u nas swoją aplikację.  Podczas Targów były rozdawane  także różnego rodzaju  broszury oraz ulotki informacyjne.

Wszystkich zainteresowanych, którzy nie mogli w tym dniu uczestniczyć w Targach Pracy, zapraszamy serdecznie do naszego Biura rekrutacyjnego przy ul. Chojnowskiej 62 od pn. do pt. w godz. 08:00-16:00.

IMG_1332 IMG_1344 IMG_1347IMG_1316 - Kopia