MR JOB zdobywcą Diamentów Forbesa 2024

Mamy zaszczyć podzielić się wspaniałą informacją – MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej została wyróżniona „Diamentami Forbesa 2024” i znalazła się wśród najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce! W zestawieniu znalazły się organizacje, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość!

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej wyróżniona „Diamentami Forbesa 2024”!

Forbes bazuje na sprawozdaniach finansowych, a kryteria oceny są uznane przez ekspertów wywiadowni Dun & Bradstreet Polska. Coroczny ranking jest nie tylko potwierdzeniem wiarygodności, ale niesie za sobą również prestiż, który podkreśla osiągnięcia firmy.

Na 16 385 firm w zestawieniu ogólnopolskim, MR JOB znalazła się na 597. miejscu! W naszym regionie, czyli Dolnym Śląsku plasujemy się na 24. miejscu.

Zestawienie Forbes z wzmianką o MR JOB

MR JOB to firma, która nie boi się wyzwań. Zestawienie Forbesa to potwierdza

MR JOB od 2009 roku wspiera firmy w zakresie usług HR i obsługi procesów kadrowo-płacowych. Wiele lat doświadczenia, ciągły rozwój w branży i umiejętność dostosowywania się do zmieniających się warunków, stawia firmę w pozycji doskonałego partnera biznesowego. Wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem determinacji w rozwoju i realizacji założonych celów, jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi pracownicy. „MR JOB to przede wszystkim ludzie. Profesjonaliści z pasją, którzy stanowią fundament sukcesu tej firmy”.

Managerowie MR JOB

Czujemy się zmotywowani do dalszego doskonalenia naszych usług i ciągłego podnoszenia kwalifikacji. To zobowiązanie, które jesteśmy gotowi podjąć.

Zachęcamy się do zapoznania ze wpisem na nasz temat (str. 74-75) w dodatku „Diamenty Forbesa 2024” dołączonego do najnowszego numeru miesięcznika Forbes (2/2024) oraz do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna na www.mrjob.pl.

Dziękujemy naszym Pracownikom, jak i Kontrahentom za wspólny sukces!