MR JOB: Intensywny początek 2024 roku

Początek roku 2024 był dla MR JOB niesamowicie intensywny. Od wieści, że zostaliśmy laureatami Diamentów Forbesa 2024, poprzez liczne targi pracy, aż po wystąpienie naszej HR & Sales Director, Olgi Pietrucik na konferencji Dyrektor Sprzedaży 2024.

MR JOB laureatem rankingu Diamenty Forbesa 2024

W styczniu ukazał się miesięcznik Forbes z dodatkiem „Diamenty Forbesa 2024”, w którym zostały wymienione najdynamiczniej rozwijające się firmy w Polsce. Forbes bazuje na sprawozdaniach finansowych, a kryteria oceny są uznane przez ekspertów wywiadowni Dun & Bradstreet Polska. Coroczny ranking podkreśla wiarygodność i niesie za sobą prestiż. MR JOB zajęła 597. miejsce w Polsce (na 16 385 firm), a na Dolnym Śląsku plasujemy się na 24. miejscu.

Gala Diamentów Forbesa 2024

Udział w targach pracy

Uczestnictwo w targach pracy jest doskonałą okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracownikami tymczasowymi i przedstawienia im aktualnych ofert pracy. Targi są również okazją do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. W marcu braliśmy udział w targach pracy w Złotoryi, a w maju w Jaworze i Wrocławiu.

Targi pracy Wrocław 2024

Konferencja Dyrektor Sprzedaży 2024

W czerwcu nasza HR & Sales Director wystąpiła na konferencji Dyrektor Sprzedaży 2024, na której przybliżyła sposoby rekrutacji i utrzymania pracowników w dziale sprzedaży. Udział w konferencji to doskonała okazja do poznania najlepszych praktyk w branży, a także nawiązania cennych kontaktów.

Konferencja Dyrektor Sprzedaży 2024

Z niecierpliwością patrzymy na drugą połowę 2024 roku, mając nadzieję na równie dynamiczny rozwój i kolejne sukcesy. Nasze osiągnięcia są wynikiem zaangażowania całego zespołu MR JOB oraz zaufania, jakim obdarzają nas pracownicy tymczasowi, klienci i partnerzy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszych dotychczasowych sukcesów i zapraszamy do śledzenia naszych dalszych działań.