Konferencja Dyrektorów Sprzedaży 2024

20 czerwca w Warszawie odbyła się Konferencja Dyrektorów Sprzedaży 2024, podczas której nasza HR & Sales Director, Olga Pietrucik przedstawiła najlepsze praktyki w rekrutacji i utrzymaniu pracowników w dziale sprzedaży.

Olga Pietrucik na konferencji Dyrektorów Sprzedaży 2024

W dzisiejszym świecie pełnym zmian, gdzie adaptacja i innowacja są kluczowymi elementami sukcesu, umiejętność przewidywania i kształtowania przyszłości staje się niezbędna. Konferencja „Dyrektor Sprzedaży 2024” była wyjątkowym wydarzeniem, podczas którego teoria spotkała się z praktyką.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, Olga Pietrucik opowiedziała o kluczowych elementach rekrutacji pracowników oraz działaniach, które mają wpływ na utrzymanie pracowników w dziale sprzedaży: komunikacji wewnętrznej, onboardingu, balansie pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym oraz brakiem szklanego sufitu.

Sposoby utrzymania pracowników

Udział w konferencji to doskonała okazja do nawiązywania cennych kontaktów, a także inspirowania się najlepszymi praktykami w branży. Jesteśmy przekonani, że wiedza przekazana przez Olgę pozytywnie wpłynie na działy sprzedaży uczestników wydarzenia.

Organizatorzy zasługują na wyrazy uznania za profesjonalne przygotowanie wydarzenia, które było interesujące i dobrze zorganizowane. Uczestnicy wzięli udział w wartościowych dyskusjach, co znacząco wzbogaciło całość. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje, które z pewnością będą równie inspirujące i pouczające.