3 największe zalety pracy w Polsce z MR JOB

Agencja MR JOB już od kilkunastu lat zatrudnia pracowników z Ukrainy oraz innych krajów – oferując legalną pracę w Polsce. A na przestrzeni lat, zaufało nam już tysiące pracowników. Poznaj trzy największe zalety pracy w Polsce z MR JOB oraz dowiedz się, co możesz zyskać wybierają współpracę właśnie z nami.

Praca w Polsce często oznacza wyższe zarobki od tych dostępnych m.in. na Ukrainie. Jednocześnie, wielu pracowników w Ukrainy podkreśla niższy koszt życia na terenie Polski. Jak mówi Pan Renat, który współpracuje z MR JOB już ponad pół roku:

Zdecydowałem się na pracę w Polsce… Jak każdy Ukrainiec – pieniądze. Tutaj jest wyższa kwota, wyższa wypłata. (…) W Polsce za to co zarobisz – można przeżyć, można odłożyć, można nawet wykorzystać na parę wolnych dni. I na wszystko starczy!

Cały wywiad z Panem Renatem, który do pracy w Polsce przyjechał z Ukrainy, znajdziesz TUTAJ! Wyższe zarobki za pracę oraz niższy koszty życia w Polsce pozwolą Ci zatem na spokojne życie – z codziennymi przyjemnościami oraz możliwością budowania swoich oszczędności. I jest to niewątpliwe powód, dla którego wielu pracowników z Ukrainy czy Białorusi decyduje się na przyjazd do Polski i współpracę z MR JOB!

Wybór MR JOB to również gwarancja Twojej legalnej pracy i pobytu w Polsce. Każdy nasz pracownik z Ukrainy może liczyć na sprawiedliwą umową o pracę – z jasno określonymi warunkami pracy oraz atrakcyjną wypłatą. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie w trakcie pobytu w Polsce. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, MR JOB gwarantujemy pełną legalność zatrudnienia, co pozwoli Ci budować swoją przyszłość w Polsce!

Współpraca z MRJOB to legalna praca w Polsce dla pracowników z Ukrainy

Wszystkim pracownikom z Ukrainy i innych krajów, oferujemy również pełne wsparcie w trakcie ich pracy w Polsce. Nasi pracownicy z Ukrainy mogą zawsze liczyć na naszą pomoc w zakresie uzyskania i przedłużaniu wizy, zezwolenia na pracę lub karty pobytu. Dodatkowo w MR JOB zapewniamy dwujęzycznych konsultantów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Pomogą również znaleźć odpowiednie mieszkanie na Twój przyjazd i pracę w Polsce. Warto zaznaczyć, że codzienny kontakt z naszymi pracownikami oceniany jest pozytywnie zarówno w trakcie Badań satysfakcji pracowników MR JOB, jak również w trakcie bezpośrednich rozmów z nimi! Pan Mykola opisuje kontakt z MR JOB następująco: „Kontakt z pracownikami MR JOB jest fajny. Jak pracowałem wcześniej, w dwóch innych agencjach – po pracy nie było możliwości kontaktu. Tutaj, zadzwonię, po pracy z prywatnym pytaniem – wszystko jest szybko”. Wyniki tegorocznych badań satysfakcji naszych pracowników znajdziesz w artykule Raport: Badania satysfakcji pracowników MR JOB pracujących w Polsce 2021.

Wybierając pracę w Polsce z MR JOB nie musisz zatem martwić się o warunki pracy czy pobyt w nowym miejscu – zawsze możesz liczyć na atrakcyjne warunki, legalną pracę oraz nasze codzienne wsparcie! To właśnie zalety współpracy z MR JOB sprawiły, że zaufało nam już tak wielu pracowników. A codzienną pracę z nami poleca 9 na 10 naszych pracowników w Polsce! Jak przyznała Pani Ilona, która pracuje z nami na stanowisku montażystki w Polsce:

Polecam MR JOB. Polecam, opowiadam, bo dużo Ukraińców – znajomych, z którymi wcześniej pracowałam pytają się. I jeden drugiemu opowiadają, z którą agencją współpracują, jak tam jest, czy się podoba. I dlatego opowiadam swoim przyjaciołom, znajomym, że bardzo mi się spodobało w MR JOB – mam do porównania inne agencje i dlatego mówię, że MR JOB jest bardzo dobre.

Pracę w Polsce z MRJOB poleca 9 na 10 pracowników z Ukrainy i z Polski

Więcej o codziennej współpracy z MR JOB i pracy w Polsce, znajdziesz w naszym artykule Praca w Polsce: historie naszych pracowników zza granicy. Możesz również obejrzeć nasze wywiady z cyklu #ludzieMR JOB, gdzie dowiesz się, jak oceniania jest codzienne życie oraz praca w Polsce przez naszych pracowników z Ukrainy: KLIKNIJ TUTAJ!

Szukasz pracy w Polsce dla pracowników z Ukrainy? Sprawdź nasze oferty pracy w Polsce lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi rekruterami: +48 535 202 021 lub +48 570 343 439. Możesz również przesłać swoje CV na adres: rekrutacja.ua@mrjob.pl